Poštovani korisniče, ukoliko ova poruka ostane na ekranu i nakon što se učita stranica Vaš pretraživač ne podržava Javascript ili je pak ta mogućnost isključena. Molimo Vas da Javascript uključite ili instalirate neki moderniji pretraživač. Više informacija potražite ovdje.

IZGUBLJENA LOZINKA?  |  

REGISTRIRAJTE SE

Kontakt

 Kontakt

VIJCI KRANJEC
Vl. Mladen Kranjec
Ulica Grada Vukovara 3
10000 Zagreb – HR

OIB : 59294924118
MB : 2902944330136

IBAN: HR7923600001100660276
VAT: HR59294924118

Tel : +385 1 3094 275
Fax: +385 1 3013 124
e-mail : vijci@vijci.com

Radno vrijeme
Veleprodaja
Ponedjeljak – Petak
08:00 – 16:00

Maloprodaja
Ponedjeljak – Petak
08:00 – 17:00
Subotom
08:00 – 13:00

Uprava
Mladen Kranjec, vlasnik
mladen@vijci.com

Saša Kranjec, voditelj veleprodaje i nabave
sasa@vijci.com / 099 2818 522

Maša Kranjec Avgustini, računovodstvo
masa@vijci.com

Veleprodaja
Boris Kušar, voditelj prodaje
boris@vijci.com / 099 2142-887

Dražen Oštilj, terenska komercijala
drazen@vijci.com / 099 7326 116

Alfred Avgustini, voditelj programa nautike
alfred@vijci.com / 098 9505 650

Damir Jelusić, tehnički savjetnik
damir.jelusic@mkt.hr / 099 7326 113

Maloprodaja
Tomislav Oštilj, voditelj maloprodaje
tomislav@vijci.com / 099 2818 524

Silvio Gorup, maloprodaja
Danilo Radojević, maloprodaja
Vjekoslav Kralj, maloprodaja

Računovodstvo
Ana Kale
ana@vijci.com

Skladište i logistika
Sanjin Huzjak, voditelj logistike
sanjin@vijci.com / 01 3094 275

Anel Kovač, skladište
Silvije Palešćak, skladište
David Dimitrijević, skladište
Marko Preindl, skladište

Komentari su zatvoreni.

© VIJCI KRANJEC., Sva prava zadržana.
Brandovi
x
Prvi puta ovdje? Naručite proizvode putem našeg web shopa!
01 / 3094 - 275